?Portlet.ProductsControl.Badge.Popular.Label? ?Portlet.ProductsControl.Badge.Promotion.Label?
Çaj për dobësim

Çaj për dobësim

Çmimi: 399 ден

Kodi i produktit: MG015

Përzierja bimore dobësuese Medobil ndihmon në rritjen dhe përshpejtimin e fuqisë peristatike të zorrëve, pasi ushqimi kalon më shpejt në sistemin tretës, gjë që redukton resorbimin e lëndëve ushqyese, veçanërisht yndyrës, dhe vepron në rritjen e eliminimit të lëngjeve të tepërta.
Përgatiteni duke hedhur një lugë gjelle nga përzierja bimore mbi 200 ml ujë të vluar. Lëreni të qëndrojë për 10 minuta në një enë të mbuluar. Përziejini herë pas here dhe më pas kullojini.

Doza e rekomanduar ditore: Çaji i sapokrijuar pihet deri në dy filxhanë në ditë, i pa ëmbëlsuar, pas një vakti. Një paketë 100 gramësh çaji për dobësim zgjat rreth dy javë. Duke konsumuar produktin mund të arrini një reduktim deri në 3-4 kg në 10 ditë.

  POROSITNI

Përshkrim i produktit

Përshkrim i produktit

Çaji i sapokrijuar pihet deri në dy filxhanë në ditë, i pa ëmbëlsuar, pas një vakti. Doza maksimale e rekomanduar ditore e këtij çaji është deri në një litër, për një periudhë prej një muaji, pas së cilës rekomandohet një pushim prej dy javësh.

Nuk rekomandohet gjatë shtatzënisë, laktacionit, dëmtimit ose sëmundjes së veshkave ose mëlçisë dhe tek fëmijët nën 12 vjeç.
 

Përbërësit rrënja e dardhës, rrënja e gjembave të lepurit, rrënja e luleradhiqes, rrënjë e dobët, gjethe nenexhiku, lulja e kamomilit, fruti i ëmbël i koprës
Neto peshë 100 g
Prodhuesi Prodhuar për Medobil Grup DOOEL Shkup: Alkaloid AD Shkup