?Portlet.ProductsControl.Badge.Popular.Label? ?Portlet.ProductsControl.Badge.Promotion.Label?
Shampo Foli Strong

Shampo Foli Strong

Çmimi: 350 ден

Kodi i produktit: MG012

Shampo kundër rënies së flokëve Foley Strong ushqen folikulat e flokëve dhe stimulon qarkullimin, gjë që stimulon rritjen e flokëve dhe flokët e dëmtuar (të brishtë, të brishtë, të lulëzuar dhe të shurdhër) rikthehen. Gjithashtu qetëson inflamacionin e kokës, lehtëson skuqjen dhe zvogëlon kruajtjen, pastron dhe ushqen flokët dhe lëkurën e kokës dhe normalizon punën e gjëndrave dhjamore. Shampo është e përshtatshme për higjienën dhe kujdesin e përditshëm të flokëve dhe është zgjedhja e duhur për flokët e lyer dhe të trajtuar kimikisht, të dëmtuar nga efektet e rrezeve UV, mjedisit dhe stilit të jetesës. Ai përmban ekstrakte të çajit jeshil, misrit, pemës së çajit, arganit dhe kininës. D-panthenoli (vitamina B5) dhe ekstraktet bimore dhe proteinat ndihmojnë në forcimin e flokëve dhe ruajtjen e shkëlqimit të tyre natyral. Është i destinuar për trajtimin kundër rënies së flokëve, ruajtjen e higjienës dhe stimulimin e mikroqarkullimit, duke rikthyer kështu vitalitetin dhe energjinë e rrënjës.

  POROSITNI

Përshkrim i produktit

Përdorimi i rekomanduar:
Hidratoni flokët dhe lëkurën e kokës, aplikoni butësisht një sasi të vogël shampo në flokë të lagur. Masazhoni butësisht lëkurën e kokës për rreth 3 minuta. Shpëlajeni shkumën e pasur tërësisht me ujë të ngrohtë. Përfundoni shpëlarjen me ujë të vakët. Për rezultate më të mira, përdorni shampon 2-3 herë në javë, ndiqni udhëzimet dhe përdorni koleksionin Medobil për trajtimin e flokëve: Maska për flokët Foley Strong dhe Losion kundër rënies së flokëve Foley Strong. Shampo mund të përdoret çdo ditë.