Поради колективен годишен одмор, продажниот салон не работи. Во овој период нема да бидеме во можност да ги процесираме вашите нарачки пласирани преку нашата е-продавница.

Антицелулит

Прикажи:
Сортирај по:
Антицелулитен гел Нема залиха

Антицелулитен гел

Медобил гелот за третман на целулит е подготвен од внимателно селектирани растителни екстракти од бр..

230 ден.
Лифтинг лосион Нема залиха

Лифтинг лосион

Исклучителната комбинација на екстракти и други активни состојки ја подобруваат циркулацијата, со шт..

230 ден.
Антицелулитен крем Нема залиха

Антицелулитен крем

Кремот за третман на целулит е подготвен од растителни екстракти од бршлен, гинко билоба, питомо нан..

280 ден.

Антицелулитно масло

Ова луксузно масло е одлично средство за третман на целулит и корекција на вишокот килограми. Подгот..

230 ден.

Крем против стрии

Кремот на Медобил против стрии е луксузен крем за нега и потхрана на кожа склона кон појава на стрии..

270 ден.
Слиминг термо крем Нема залиха

Слиминг термо крем

Слиминг термо кремот на Медобил е одлично средство за третман на целулит и корекција на вишокот кило..

150 ден.
Чај против целулит Нема залиха

Чај против целулит

Чајна мешавина која поволно дејствува во размената на материите во поткожниот систем. Се приготвува ..

350 ден.