Мени
Вашата кошничка

GASTRO CLEAN

GASTRO CLEAN
490 ден.
  • Код на продуктот: MG031
Прегледи: 418
Временска рамка за испорака? Доставата на нарачките на домашна адреса низ целата територија на државата чини 120 денари и се реализира за 2-3 работни дена.
Како да платам за нарачката? Плаќањето за пласираните нарачки на нашиот веб-сајт се врши со платежни картички или во готово при испорака на вашата пратка.
За да направите телефонска нарачка, потребно е да се јавите на телефонот 078 46 46 46. Притоа ги кажувате вашето име и презиме, адреса за достава и телефон за контакт.


Најбитно за нашето здравје е нашите црева е да бидат чисти, бидејќи 90% од имунитетот се создава во цревата.

Гастро Клин, е производ за темелно чистење на цревата, направен од 100% природни органски состојки

Ја подобрува перисталтиката на цревата, ја смалува надуеноста и болките во стомакот, ги чисти цревата од токсини и заостанати отпадни материи,  ги храни цревата со корисни нутриенти и ја регенерира цревната флора 
Осебено е препорачлив како пред производ за производот Гастро Продукт, кој што има многи поголема индикативна слика при проблематика на гастроинтестиналниот систем.
Состав:
- Природен планински мед со јод
- Псилиум
- Црно семе
- Чичока
- Коријандер
- Лен
- Рен
- Зелен чај
- Камилица 
- Каранфилче

Се зема 1 лажиче, растворено во ладна вода, два до три пати дневно пред оброк, по 30 минути може да се конзумира храна.
Пакување 300 грама

Општ преглед
Состојки - Природен планински мед со јод - Псилиум - Црно семе -Чичока -Коријандер -Лен -Рен -Зелен чај -Камилица -Каранфилче
Нето тежина 230 g
Производител Медобил Груп