Пребарување

Критериум за пребарување

Пребарувај

Прикажи:
Сортирај по:
Фоли Стронг шампон -10%

Фоли Стронг шампон

Фоли Стронг шампонот против опаѓање на косата го храни коренот на влакното и ја стимулира циркулациј..

270 ден. 243 ден.
Фоли Стронг маска за коса -10%

Фоли Стронг маска за коса

Фоли Стронг маската за коса е прикладна за сите типови на коса, особено за оштетенa, обоена и коса ч..

180 ден. 162 ден.
Фоли Стронг лосион -10%

Фоли Стронг лосион

Фоли Стронг лосионот против опаѓање на косата е прикладен за сите типови на коса, особено за оштетен..

980 ден. 882 ден.

Четка за исправување на коса

Косата вообичаено се витка во текот на ноќта додека спиете, па сѐ што треба да направите е да ја исч..

999 ден.
Капи за туширање Ново

Капи за туширање

Поширокиот отвор и поголемите димензии на оваа капа за туширање ѝ овозможуваат на вашата коса целосн..

180 ден.