Останете во тек со нашите промоции и заштедете!

Капи за туширање

-62% Капи за туширање

Поширокиот отвор и поголемите димензии на оваа капа за туширање ѝ овозможуваат на вашата коса целосна заштита без притоа да ја згмечат и уништат вашата фризура.

Општ преглед
Содржина на пакувањетоКомплет од шест водоотпорни капи за туширање

Напиши рецензија

Забелешка: HTML не се преведува!
    Незадоволително           Одлично
За да направите телефонска нарачка, потребно е да се јавите на 078 46 46 46. Притоа ги кажувате вашето име и презиме, адреса за достава и телефон за контакт.
  • Прегледи: 599
  • Код на продуктот: SCSDV
  • Достапност: Има залиха
Побрзајте! Понудата истекува за:
  • 180 ден.
  • 69 ден.
Временска рамка за испорака
Доставата на нарачките се реализира за 5 работни дена преку Брза Пратка.
Дали може да се предомислам?
Продажбите се конечни и нерефундабилни. Ве молиме прочитајте повеќе.

Ознаки: капа, туширање, бања, коса