Останете во тек со нашите промоции и заштедете!

Лифтинг лосион

-10% Лифтинг лосион

Исклучителната комбинација на екстракти и други активни состојки ја подобруваат циркулацијата, со што ефикасно се намалуваат видливите знаци на целулитот и се подобрува структурата на кожата. Лифтинг лосионот, креација на Медобил Груп, спречува зголемување на нови масни ќелии и обезбедува неопходни состојки за непречено функционирање и задржување на еластичноста на кожата. Помага во сеопфатно преобликување на телото и намалување на големината на стомакот, бутините и колковите. Ефикасна заштита и превентива за лица на кои им варира телесната тежина. Во неговиот состав има природни масла од бадем, сончоглед и гинко билоба.

Начин на употреба

Лифтинг лосионот е преопрачливо да се нанесува еднаш до два пати дневно на критичните регии со блага масажа на свежо истуширана кожа.

Општ преглед
Состојкиприродни масла од бадем, сончоглед и гинко билоба
Нето тежина120 ml
ПроизводителМедобил Груп

Напиши рецензија

Забелешка: HTML не се преведува!
    Незадоволително           Одлично
Ја наградуваме вашата доверба
Во декември, 10% попуст на сите продукти во производство на Медобил Груп.
Новогодишен попуст
Погледнете ги празничните промо пакети со кои заштедувате до 60%.
  • Прегледи: 378
  • Бренд: Медобил Груп
  • Код на продуктот: MG009
  • Достапност: Има залиха
Побрзајте! Понудата истекува за:
  • 230 ден.
  • 207 ден.
Временска рамка за испорака
Доставата на нарачките се реализира за 2-3 работни дена преку Брза Пратка.
Дали може да се предомислам?
Продажбите се конечни и нерефундабилни. Ве молиме прочитајте повеќе.

Ознаки: медобил, антицелулит, третман, целулит, лосион, лифтинг, бадем, сончоглед, гинко билоба, кожа, тело