Останете во тек со нашите промоции и заштедете!

Мрежа за бањање

-61% Мрежа за бањање

За одржување на хигиената на кожата на телото ви ја препорачуваме оваа мрежа за бањање со врвка за закачување, која доаѓа во четири бои: сина, виолетова, розова и зелена.

Општ преглед
Димензии9.5 cm во дијаметар
Бојасина, виолетова, розова и зелена

Напиши рецензија

Забелешка: HTML не се преведува!
    Незадоволително           Одлично
За да направите телефонска нарачка, потребно е да се јавите на 078 46 46 46. Притоа ги кажувате вашето име и презиме, адреса за достава и телефон за контакт.
  • Прегледи: 615
  • Код на продуктот: JBBMC
  • Достапност: Има залиха
Побрзајте! Понудата истекува за:
  • 99 ден.
  • 39 ден.

Достапни опции

Временска рамка за испорака
Доставата на нарачките се реализира за 5 работни дена преку Брза Пратка.
Дали може да се предомислам?
Продажбите се конечни и нерефундабилни. Ве молиме прочитајте повеќе.

Ознаки: мрежа, туширање, бањање, тело