Останете во тек со нашите промоции и заштедете!

Neckline Slimmer

Neckline Slimmer

Со Neckline Slimmer елиминирајте го подбрадокот, повратете ја вашата самодоверба и изледајте помладо за кратко време, но без скапи и ризични пластични операции и скапи козметички средства. Покрај тоа што ќе се подмладите и ќе изледате подобро, исто така ќе го ублажите стареењето на лицето и вратот. Со лесни и едноставни вежби затегнете го вратот и направете вашиот неестетски подбрадок да исчезне. Елиминирајте го вишокот на опуштена кожа и изгледајте како некогаш. Само 2 минути дневно за помлад изглед.

Независно од тоа колку години или килограми имате, Neckline Slimmer ќе го обликува вашиот подбрадок и врат за само 2 минути дневно, а може подеднакво да го користат и мажи и жени. Neckline Slimmer, кој го разви и тестираше познатиот физиолог Пол Јунејн, е револуционерна иновација против стареење на пазарот денес.

Како функционира Neckline Slimmer?

Neckline Slimmer ги таргетира и обликува поткожните мускули на вратот, брадата и лицето вршејќи благ притисок на тие површини. Како и на секој друг мускул - стомачен или бицепс - и на мускулите на вратот и лицето им е потребно вежбање. Сите ги знаеме предностите на вежбите со отпор, како што се склековите или дигањето тегови... Neckline Slimmer прави слично нешто, но со помалку напор. Брзо и ефикасно дејство - доволно е само 2 минути дневно. Првите резултати се видливи за околу 2 седмици.

Поволно и едноставно решение - со неверојатниот Neckline Slimmer добивате брзо видливи резултати и помлад изглед!

Општ преглед
Содржина на пакувањетоNeckline Slimmer, пружина за почетно вежбање, пружина за среден отпор, пружина за напредно вежбање, упатство и торбичка за чување

Напиши рецензија

Забелешка: HTML не се преведува!
    Незадоволително           Одлично
За да направите телефонска нарачка, потребно е да се јавите на 078 46 46 46. Притоа ги кажувате вашето име и презиме, адреса за достава и телефон за контакт.
  • Прегледи: 1533
  • Бренд: Paul Younane
  • Код на продуктот: PYNLS
  • Достапност: Има залиха
  • 690 ден.
Временска рамка за испорака
Доставата на нарачките се реализира за 5 работни дена преку Брза Пратка.
Дали може да се предомислам?
Продажбите се конечни и нерефундабилни. Ве молиме прочитајте повеќе.

Ознаки: затегнување, лифтинг, лице, врат, подбрадок