GASTRO CLEAN

GASTRO CLEAN

Цена: 490 ден

Код на продуктот: MG031

  Најбитно за нашето здравје е нашите црева е да бидат чисти, бидејќи 90% од имунитетот се создава во цревата. Гастро Клин, е производ за темелно чистење на цревата, направен од 100% природни органски состојки.
Ја подобрува перисталтиката на цревата, ја смалува надуеноста и болките во стомакот, ги чисти цревата од токсини и заостанати отпадни материи, ги храни цревата со корисни нутриенти и ја регенерира цревната флора. Осебено е препорачлив како пред производ за производот.
Гастро Продукт, кој што има многи поголема индикативна слика при проблематика на гастроинтестиналниот систем.

Се зема 1 лажиче, растворено во ладна вода, два до три пати дневно пред оброк, по 30 минути може да се конзумира храна. Пакување 300 грама.

  НАРАЧАЈ

Опис на производот

Состојки: Природен планиниски мед со јод, псилиум, црно семе, чичока, коријандер, лен, рен, зелен чај, камилица,каранфилче
Нето тежина: 230 г
Производител: Медобил Груп