Ново Популарно
GoRespiro – 15 капсули

GoRespiro – 15 капсули

Цена: 295 ден

Код на продуктот: IND003

 ГоРеспиро, капсули за дишни патишта.

Изработени од растителни екстракти и билни супстанци( смола од тимијан ,маракуја, видец, анасон, бршлен, кора од бор, која, ликопен прав).

Се ослободува дишењето, обезбедувајќи ефект на омекнување на грлото и дишните патишта, благотворно делуваат и во усната празнина со корисен ефект врз грлото и гласните жици.

Одличен производ за постковид период.
Производот е еден од најбараните во ковид пандемијата, докажан по својот делотворен ефект.

  НАРАЧАЈ

Опис на производот

Капсули за дишни патишта

Додаток на исхрана со растителни екстракти

Производот содржи растителни екстракти и билни супстанции наменети за респираторен систем

Борот помага во ослободување на дишењето, обезбедувајќи ефект на омекнување на грлото и дишните патишта

Анасонот придонесува за благотворно дејство во усната празнина и има корисен ефект врз грлото и гласните жици

Темјанот помага да се одржи здравјето на дишните патишта

Употреба: возраснии деца од 12 години, 1 капсула на ден

Не ја надминувајте препорачаната дневна доза
 

Состав: Екстракт од смола на тамјан, екстракт од овошје на маракуја, желатинска капсула, екстракт од видец, екстракт од плод на анасон, кверцетин од хербално потекло, екстракт од кора од бор, екстракт од лист од бршлен, алга, ликопен прав од растително потекло, магнезиум соли на масни киселини. 
Нето тежина: 15 капсули 
Производител: Индивиа