Ново
Indivia Immun UP – 60 капсули

Indivia Immun UP – 60 капсули

Цена: 850 ден

Код на продуктот: IND004

Патентиртана имуно формула со силно синергистичко дејство на 6 моќни растителни екстракти од ехинацеа, рузмарин, липа, црна боровница, аронија, маточина; 5 најважни витамини за виталност на имунолошкиот систем – Ц, Д3, А, Б6 И Б9; како и 4 важни минерали во хелатна форма – цинк, бакар, селен и железо.

Комплексот е збогатен со биофлавоноиди од цитрусно овошје кои му даваат на организмот неопходни антиоксиданси и помагаат во борба против разни вируси.

  НАРАЧАЈ

Опис на производот

Внимателно одбарана комбинација за поддршка на:
– имунолошкиот систем,
– намалување на заморот,
– здравје на респираторните канали и гласни жици,
– клеточна заштита од оксидативен стрес

 

Количина: 60 капсули 
Производител: Индивиа