Silva Deprex 30caps

Silva Deprex 30caps

Цена: 391 ден

Код на продуктот: IND010

Менструални болки, мачнини, климактерични тегоби, жешки бранови, хормонален дисбаланс, потење, вознемиреност, емотивна раздразливост, сензорна иритабилност. SILVADEPREX најпродаваниот производ од INDIVIA, број еден Ирски бренд за суплементи со медицинско дејство.

  НАРАЧАЈ

Опис на производот

Балансиран производ за физичка и ментална благосостојба

Природните екстракти од кантарионот, валеријаната и родиолата ја зголемуваат толерантноста на секојдневниот стрес, ги стабилизираат емоциите, балансираат расположение и промовираат здрав сон

Муира пуама и црвената детелина помагаат да се намалат жешките бранови, потење и немир за време на менопаузата

Употреба: Возрасни до 2 капсули на ден, наутро.


 

Количина: 30 капсули
Производител: Индивиа