Skar Vanish

Skar Vanish

Цена: 650 ден

Код на производот: PRF10

Skar Vanish помага да исчезне појавата на лузни промовирајќи еластичност, обезбедувајќи влага и измазнувајќи ја текстурата на кожата. Овој гел за отстранување на лузни докажано дека помага да се израмнат, омекнат и исчезнат лузните со хидрирање на ткивото на лузните за убава завршница. Делува на заздравување на стари и на нови лузни.

 НАРАЧАЈ

Опис на производот

Состав: Алое Вера, глицерин, масло од еукалиптус, масло од цитронела, Д-пантенол, масло од никулци од пченица, масло од семе од краставица, масло од лимонска трева.
Употреба: На претходно исчистено и суво место, се нанесува тенок слој од СкапВаниш Гел 2 до 3 пати на ден.
Пакување: 25гр.
Произведувач: Kudos Laboratories India