GEN RELAX 30 САЏЕТИ
GEN RELAX 30 САЏЕТИ
GEN RELAX 30 САЏЕТИ

GEN RELAX 30 САЏЕТИ

Цена: 990 ден

Код на производ: GEN01

Ген Релакс е природен производ кој се препорачува кај лица кои се сензорно иритабилни, вознемирени, под стрес, блага депресија, анксиозност или патат од несоница.

  НАРАЧАЈ

Опис на производот

Ген Релакс е природен производ во мед синергирано повеќе типови лековити билки и енергични масла, после временското хомогенизирано оваа строктура се пакува во саџет ( кесичка).
Една кесичка е 10гр. и истата е дневна предвидена доза.
Состав: мед, христов венец, маточина, лаванда, мајчина душица, рузмарин и нане.
ГЕН Релакс може да го конзумираат сите како превентива, додаток во исхрана, или додаток при редовна терапија, може да го користат и деца над 5 годишна возраст, но не смеат да го користат лица кои се алергични на мед или на некои од споменатите билки.