HemorBil препарат

HemorBil препарат

Цена: 1.490 ден

Код за нарачка: HB2020

Ви го претставуваме HemorBil, природен и хомогенизиран производ дизајниран да обезбеди олеснување за оние што страдаат од хемороиди и други проблеми во ректумот и дебелото црево. Направен од внимателно избрана мешавина на мед, матичен млеч, прополис, перга, и билни екстракти од невен, ајдучка трева, овчарска торбичка, камилица, семе од анасон, подабиче и жолт кантарион, HemorBil е висококвалитетен производ, категорија на храна, кој лесно се подготвува и консумира.
 
 
НАРАЧАЈ

Опис на производот

За да го користите HemorBil, едноставно измешајте едно кафено лажиче од производот во 150 ml ладна вода и пијте два пати дневно, половина час пред оброците. Природните состојки на HemorBil дејствуваат заедно за смирување и заздравување на погодените области, намалувајќи ги воспалението и тегобата. Не само што HemorBil е лесен за употреба, туку е и хомогенизиран производ кој е направен за лесно варење. 
 
Сепак, важно е да напоменеме дека HemorBil не се препорачува за деца под 15-годишна возраст, бремени жени или доилки, или оние на инсулинска терапија. Ако страдате од хемороиди и други проблеми поврзани со ректумот и дебелото црево, HemorBil е совршеното целосно природно решение за вас.
 
Количина: 450 гр