SnailBil

SnailBil

Цена: 789 ден

Код на производот: SB001

SnailBil е додаток во исхраната со екстракт од полжав, екстракти од Куркума и Босвелија, Бибер и витамин Ц.
Пакување: 30 капсули од растително потекло

  НАРАЧАЈ

Опис на производот

Состојки: Екстракти од полжав (Snail Extract), Куркума, Босвелија, Бибер, Витамин Ц, Карбоксиметил целулоза и Малтодекстрин. Наменет за сите кои страдаат од спортски и други повреди, или дегенеративни промени на зглобовите, или оштетувања. Начин на употреба: 1-2 капсула дневно, наутро на празен стомак со чаша вода. Производот да се чува настрана од дофат на деца. Да не се надминува дневно препорачаната доза. Додатоците на исхраната не преставуваат замена за разновидна исхрана.