CurcumBil

CurcumBil

Цена: 690 ден

Koд на производ: CB0101

CurcumBil е додаток во исхраната со 100% природни билни екстракти од Куркума и Црн бибер.
Пакување: 30 капсули од растително потекло.

  НАРАЧАЈ

Опис на производот

Состојки: Екстракти од Куркума, Црн бибер, Карбоксиметил целулоза и Малтодекстрин. Препаратот е нaменет за смирување и регулација на сите видови воспаленија има антиинфламаторно дејство. Начин на употреба: 2-3 пати на ден, 15-30 мин пред оброк, по 1 капсула. Производот да се чува настрана од дофат на деца. Да не се надминува дневно препорачаната доза. Додатоците на исхраната не преставуваат замена за разновидна исхрана.