AloeBil

AloeBil

Цена: 950 ден

Код на производ: АB002

AloeBil е додадок во исхраната, во форма на течен гел за пиење, наменет за секојдневна употреба, на база на хербални екстракти од Алое Вера и Бел Трн, Шумски Мед и Ц Витамин.
Пакување: 1000ml

НАРАЧАЈ

Опис на производот

Основен Состав: Екстракт од Алое Вера 200:1, Бел Трн, Ц Витамин (Аскорбинска Киселина), Шумски Мед, Вода. Останати состојки: Природна арома, Лимонска киселина, Ксантан, Натриум Бензоат и Калиум Сорбат. За поголема отпорност на организмот, за подобрување на здравјето, за поголема виталност. Начин на употреба: 3 пати на ден по 20ml, најмалку 20 минути пред или по оброк. Производот да се чува настрана од дофат на деца. Да не се надминува дневно препорачаната доза. Додатоците на исхраната не преставуваат замена за разновидна исхрана.