Производи на попуст

Прикажи:
Сортирај по:
Антицелулитен гел -10%

Антицелулитен гел

Медобил гелот за третман на целулит е подготвен од внимателно селектирани растителни екстракти од бр..

230 ден. 207 ден.
Лифтинг лосион -10%

Лифтинг лосион

Исклучителната комбинација на екстракти и други активни состојки ја подобруваат циркулацијата, со шт..

230 ден. 207 ден.
Маст против хемороиди -10%

Маст против хемороиди

Хеморбил кремот е гарантиранo ефикасно природно средство против надворешни и внатрешни хемороиди. Де..

350 ден. 315 ден.
Медобил Слимс -10%

Медобил Слимс

Медобил Слимс е 100% природен препарат - на база на мед, прополис, матичен млеч, цимет, лен, рен, ѓу..

1,980 ден. 1,782 ден.
Актив Лајф -10%

Актив Лајф

Актив Лајф е природен тоник кој спаѓа во категоријата додаток во исхраната и како таков е целосно бе..

1,100 ден. 990 ден.
Антицелулитен крем -10%

Антицелулитен крем

Кремот за третман на целулит е подготвен од растителни екстракти од бршлен, гинко билоба, питомо нан..

280 ден. 252 ден.
Медобил Голд -10%

Медобил Голд

Производот Медобил Голд е препарат на база на мед, прополис, матичен млеч, Л-карнитин и билни екстра..

1,980 ден. 1,782 ден.
Фоли Стронг шампон -10%

Фоли Стронг шампон

Фоли Стронг шампонот против опаѓање на косата го храни коренот на влакното и ја стимулира циркулациј..

270 ден. 243 ден.
Антицелулитно масло -10%

Антицелулитно масло

Ова луксузно масло е одлично средство за третман на целулит и корекција на вишокот килограми. Подгот..

230 ден. 207 ден.
Билен микс за хемороиди Ново -10%

Билен микс за хемороиди

Хемороидите или внатрешните ректорни крварења претставуваат потечени и оптоварени крвни садови кои в..

350 ден. 315 ден.
Фоли Стронг маска за коса -10%

Фоли Стронг маска за коса

Фоли Стронг маската за коса е прикладна за сите типови на коса, особено за оштетенa, обоена и коса ч..

180 ден. 162 ден.
Крем против стрии -10%

Крем против стрии

Кремот на Медобил против стрии е луксузен крем за нега и потхрана на кожа склона кон појава на стрии..

270 ден. 243 ден.
Фоли Стронг лосион -10%

Фоли Стронг лосион

Фоли Стронг лосионот против опаѓање на косата е прикладен за сите типови на коса, особено за оштетен..

980 ден. 882 ден.
Чај против болки при циклус Ново -10%

Чај против болки при циклус

Чајот против болки при циклус на Медобил претставува моќна фитотерапија составена од микс на природн..

350 ден. 315 ден.
Слиминг термо крем -10%

Слиминг термо крем

Слиминг термо кремот на Медобил е одлично средство за третман на целулит и корекција на вишокот кило..

150 ден. 135 ден.