Бидете во тек со нашите промоции и попусти!

Нашиот калкулатор на индекс на телесна маса (ИТМ) ќе ви открие дали имате здрава тежина или можеби е време за слабеење. Повеќе инфо »

Промотивни пакети


Нарачки можете да пласирате директно на нашиот веб-сајт, со порака на Месинџер или со јавување на телефонот 078/46 46 46. Количините се ограничени, затоа не чекајте!

Сет производи против опаѓање на косата и за регенерација и нега на влакното
+
+

Промо цена: 999 ден.

Редовна цена: 1,430 ден.

Заштедувате: 431 ден.

Сет производи против хемороиди
+

Промо цена: 599 ден.

Редовна цена: 700 ден.

Заштедувате: 101 ден.

Достапни опции

Достапни опции