Останете во тек со нашите промоции и заштедете!

Relax & Tone

Нема залиха Relax & Tone

Слабеење, тонирање и релаксација - сѐ во еден неверојатен производ.

Relax & Tone е уникатен апарат со кој ќе слабеете и ќе го затегнувате телото без вежбање. Тајната лежи во неговата уникатна, централно поставена оска што осцилира над 2500 пати во една минута. Осцилациите навлегуваат длабоко под кожата директно до наслагите и ги разградуваат наталожените масни клетки. Без оглед дали сакате да го насочите на одредени делови или, пак, барате целосна преобразба на вашето тело, потребни ви се само 10 минути во денот и со Relax & Tone постигнувате неверојатни резултати.

Го добивате со читири уникатни додатоци: рамен додаток - идеален за масажа на вратот, рамената и грбот и ослободување на мускулната тензија; брановиден додаток - дизајниран со четири бранови кои се вистинско оружје во борбата со масните наслаги, за длабока масажа на ткивото и тонирање на мускулите; микротурпија - за отстранување на тврдата и сувата кожа од вашите стапала; и ролер додаток - со осум ротациони тркалца за удобна масажа. Нанесете од антицелулитното масло, антицелулитниот гел, антицелулитниот крем, кремот против стрии, лифтинг лосионот или слиминг термо кремот - сите во производство на Медобил Груп - за побрзо да слабеете и да го зацврстувате телото.

Relax & Tone е модерен, стилизиран, компактен и пренослив апарат, масажер за сите членови во семејството. Покрај четирите додатоци, вклучивме и заштитна навлака што лесно се пере, за да добиете уште попријатна масажа. Освен што Relax & Tone ги намалува проблемите со тежината, истовремено ги смирува и опушта болките во грбот и вратот, ја подобрува циркулацијата на крв, а ги масира и вашите уморни нозе и стапала. Ова е единствен апарат со кој ќе седите и ќе се опуштате додека истовремено вежбате.

Општ преглед
МоќностМаксимум 25 W
Нето тежина1 kg

Напиши рецензија

Забелешка: HTML не се преведува!
    Незадоволително           Одлично
За да направите телефонска нарачка, потребно е да се јавите на 078 46 46 46. Притоа ги кажувате вашето име и презиме, адреса за достава и телефон за контакт.
  • Прегледи: 1267
  • Код на продуктот: RTBSM
  • Достапност: Нема залиха
  • 980 ден.
Временска рамка за испорака
Доставата на нарачките се реализира за 5 работни дена преку Брза Пратка.
Дали може да се предомислам?
Продажбите се конечни и нерефундабилни. Ве молиме прочитајте повеќе.

Ознаки: масажер, масажа, тело, стапала, нозе, стомак, раце, врат, рамена, грб, слабеење, тонирање