Мени
Вашата кошничка
Првите 100 купувачи кои при пласирање нарачка преку нашиот веб-сајт ќе направат трансакција со платежна картичка добиваат подарок од нас!

Слабеење

Медобил Слимси
Меѓу најпродаваните Бесплатна испорака
Нов сет производи наменет за намалување на вишокот килограми. 100% природни продукти, со усовршена формула која гарантира резултати, а во чиј состав, меѓу останатите, влегуваат крушина, глуварче, анасон, спирулина и цимет. Ослабете од 10 до 15 килограми за месец дена без никакви штетни последици по ..
2,500 ден.
Медобил Голд
Меѓу најпродаваните + ПОДАРОЦИ Бесплатна испорака
Производот Медобил Голд е препарат на база на мед, прополис, матичен млеч, Л-карнитин и билни екстракти. Доколку се конзумира според упатството за употреба, со него се постигнува ефективно слабеење или губење на килограмите, по еден килограм на три дена или максимум 10 килограми за еден месец.Благод..
1,980 ден.
Билната мешавина за слабеење на Медобил помага во зголемувањето и забрзувањето на перистатичната моќ на цревата, при што храната побрзо минува низ системот за дигестија, со што се намалува ресорпцијата на хранливите материи, особено на мастите, а делува и на зголемување на елиминацијата на вишокот т..
370 ден.
Слиминг термо крем
Прекинат
Слиминг термо кремот на Медобил е одлично средство за третман на целулит и корекција на вишокот килограми. Во неговиот состав влегуваат коприва, бозел, боровница и розова пиперка. Идеален за користење во комбинација со нашите препарати Медобил Слимс или Медобил Голд доколку сакате да го забрзате про..
170 ден.
Медобил Слимс
Прекинат
Медобил Слимс е 100% природен препарат - на база на мед, прополис, матичен млеч, цимет, лен, рен, ѓумбир и билни екстракти - наменет за намалување на телесната тежина. Доколку се конзумира според упатството, со него се постигнува ефективно слабеење односно губење на килограмите, по еден килограм на ..
2,500 ден.
Прикажани од 1 до 5 од вкупно 5 (1 страници)