GEN RELAX 30 FURNIZIM
GEN RELAX 30 FURNIZIM
GEN RELAX 30 FURNIZIM

GEN RELAX 30 FURNIZIM

Çmimi: 16,10 €

Kodi i produktit: GEN01

Gene Relax është një produkt natyral i rekomanduar për njerëzit që janë nervozë ndijor, të shqetësuar, të stresuar, me depresion të lehtë, në ankth ose që vuajnë nga pagjumësia.

  POROSITNI

Përshkrim i produktit

Gene Relax është një produkt natyral në mjaltë i sinerguar me disa lloje bimësh mjekësore dhe vajra energjikë, pas kohës së homogjenizimit kjo strukturë paketohet në një thes (qeskë).
Përbërësit: mjaltë, kurorë, balsam limoni, livando, trumzë, rozmarinë dhe nenexhik.

GEN Relax mund të konsumohet nga të gjithë si parandalim, suplement dietik ose suplement gjatë terapisë së rregullt, mund të përdoret nga fëmijët mbi 5 vjeç, por nuk guxon të përdoret nga persona që janë alergjikë ndaj mjaltit ose ndonjë prej bimëve të përmendura. .