I ri Promovimi
Pomadë kundër hemorroideve

Pomadë kundër hemorroideve

Çmimi: 450 ден

Kodi i produktit: MG008

Kremi Hemorbil është një ilaç efektiv natyral i garantuar kundër hemorroideve të jashtme dhe të brendshme. Veprimi i balsamit bazohet në ekstrakte aktive bimore që kanë veti natyrale antiseptike, anti-inflamatore dhe antiestetike.

Ai përmban ekstrakte të bimëve medicinale (borziloku, bliri, kamomili) dhe vajra me presion të ftohtë (ulliri, bajame, luledielli, limon). Vajrat e shtypjes së ftohtë janë një burim i pasur i acideve yndyrore esenciale omega 6 dhe 9 që ndihmojnë në rigjenerimin e membranës qelizore. Vaji esencial i limonit qetëson irritimin dhe dhimbjen.

Mënyra e rekomanduar e përdorimit
Kremi aplikohet në lëkurë të pastër dhe të thatë në rajonin anal, tri herë në ditë dhe pas çdo defekimi (zbrazjeje të jashtëqitjes) pas një akti higjienik.

  POROSITNI

Përshkrim i produktit