Foli Strong locion

Foli Strong locion

Çmimi: 999 ден

Kodi i produktit: MG014

Foli Strong locioni kundër rënies së flokëve është i përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve, veçanërisht për flokët e dëmtuar dhe të lyer. Locioni përmban një formulë të veçantë bimore me elementë bioaktive që përmbajnë lëndë ushqyese thelbësore. Locioni ka një efekt stimulues në lëkurën e kokës, stimulon aktivitetin e qelizave përgjegjëse për rritjen e flokëve dhe rregullon aktivitetin e gjëndrave dhjamore. Përmban ekstrakte bimore të hithrës, marigoldit të bardhë, gështenjës së kalit, rozmarinës, bajames dhe arrës.

Përdorimi i rekomanduar:
Për rezultate më të mira, rekomandohet të aplikoni tonik në flokë të pastër. Aplikojeni në mënyrë të barabartë në rrënjët e flokëve dhe në lëkurën e kokës. Pasi të aplikohet në mënyrë të barabartë, masazhoni lëkurën e kokës me lëvizje rrethore madje të buta për rreth 5 minuta. Lëreni deri në larjen tjetër të flokëve.

  POROSITNI

Përshkrim i produktit