Promovimi
Maska e flokëve Foli Strong

Maska e flokëve Foli Strong

Çmimi: 199 ден

Kodi i produktit: MG013

Maska e flokëve Foli Strong është e përshtatshme për të gjitha llojet e flokëve, veçanërisht për flokët e dëmtuar, të lyer dhe majat e të cilëve thyhen lehtësisht. Rigjeneron dhe rinovon plotësisht flokët, jep një ndjenjë shkëlqimi dhe lehtësie në mirëmbajtjen, krehjen dhe stilimin e flokëve. Ky trajtim redukton ndjeshëm dëmtimin e flokëve, duke i rikthyer kështu flokëve të trajtuar shkëlqimin, elasticitetin dhe vëllimin e tyre natyral. Ai përmban vajra bimore të avokados, orizit, kokosit, kakaos dhe arrës së re që ushqejnë flokët. Mjalti, D-panthenoli (vitamina B5) dhe ekstraktet bimore dhe proteinat ndihmojnë në rigjenerimin dhe forcimin e flokëve dhe ruajnë shkëlqimin e tyre natyral. D-Panthenol (vitamina B5) dhe ekstrakte bimore dhe proteina ndihmojnë në forcimin e flokëve dhe ruajtjen e shkëlqimit të tyre natyral.

  POROSITNI

Përshkrim i produktit

Mënyra e rekomanduar e përdorimit Maska aplikohet në flokë të lagur që janë larë mirë dhe shpëlarë me shampo Foli Strong. Aplikojeni në mënyrë të barabartë në flokë dhe lëreni të veprojë për disa minuta. Shpëlajeni tërësisht. Për rezultate më të mira, ndiqni udhëzimet dhe përdorni koleksionin Medobil për trajtimin e flokëve: shampo për flokë Foli Strong dhe losion kundër rënies së flokëve Foley Strong.