Promovimi
Çaj kundër celulitit

Çaj kundër celulitit

Çmimi: 371 ден

Kodi i produktit: MG007

Një përzierje çaji që ka një efekt të dobishëm në shkëmbimin e substancave në sistemin nënlëkuror. Përgatitet duke hedhur dy lugë gjelle nga përzierja e çajit në një litër ujë të valuar. Mbulojeni enën dhe lëreni të qëndrojë për 20 minuta. Përziejeni një ose dy herë. Më pas kullojeni dhe pijeni pa sheqer.

Doza ditore e rekomanduar:
Çaji i sapokrijuar nga përzierja bimore Medobil pihet gjatë gjithë ditës, pa sheqer, deri në dy filxhanë para çdo vakti. Doza maksimale ditore e këtij çaji është një litër. Nuk rekomandohet për përdorim gjatë shtatzënisë, laktacionit, dëmtimit ose sëmundjeve të veshkave ose mëlçisë dhe nuk duhet të konsumohet nga fëmijët nën 12 vjeç.

  POROSITNI

Përshkrim i produktit