Pluhur organik çaji matça (50 g)

Pluhur organik çaji matça (50 g)

Çmimi: 409 ден

Kodi i produktit: BIO02

Çaji matça ndihmon trupin të djegë më shumë kalori, që do të thotë se largon peshën e tepërt.
-Ndalon plakjen.
-Përmirëson sistemin imunitar.

  POROSITNI

Përshkrim i produktit

Përbërësit: Pluhur 100% organike petale. Përdorimi: ½ deri në 1 kafe hidhni në 1 filxhan ujë të nxehtë, përzieni dhe lëreni për pak të ëmbëlsohet sipas shijes. Mund të shtoni lëng limoni ose xhenxhefili të freskët të shtrydhur për një shije të pasur. Origjina: Kina. Nuk përmban OMGJ. Importet dhe paketimet: Aronia ushqim i shëndetshëm DOOEL, Blvd. Koço Racin 14, Shkup, tel 043 235 959, 078 211 557. Ruajeni në vend të freskët (nën 25⁰C) dhe të thatë (nën 65% lagështi). Certifikuar nga Balkan Biosert Shkup, sipas ligjit MK për OZ dhe standardin IACB. Më e mira për / LOT-shënuar në paketim.