Убавина

Прикажи:
Сортирај по:
Лифтинг лосион -10%

Лифтинг лосион

Исклучителната комбинација на екстракти и други активни состојки ја подобруваат циркулацијата, со шт..

230 ден. 207 ден.
Фоли Стронг шампон -10%

Фоли Стронг шампон

Фоли Стронг шампонот против опаѓање на косата го храни коренот на влакното и ја стимулира циркулациј..

270 ден. 243 ден.
Фоли Стронг маска за коса -10%

Фоли Стронг маска за коса

Фоли Стронг маската за коса е прикладна за сите типови на коса, особено за оштетенa, обоена и коса ч..

180 ден. 162 ден.
Фоли Стронг лосион -10%

Фоли Стронг лосион

Фоли Стронг лосионот против опаѓање на косата е прикладен за сите типови на коса, особено за оштетен..

980 ден. 882 ден.

Четка за исправување на коса

Косата вообичаено се витка во текот на ноќта додека спиете, па сѐ што треба да направите е да ја исч..

999 ден.
Neckline Slimmer Ново

Neckline Slimmer

Со Neckline Slimmer елиминирајте го подбрадокот, повратете ја вашата самодоверба и изледајте помладо..

690 ден.
Електрична турпија за стапала Ново

Електрична турпија за стапала

Velvet Smooth Express Pedi е електрична турпија за стапала со дијамантски кристали. Користејќи го ап..

690 ден.
Revoflex Xtreme Ново

Revoflex Xtreme

Revoflex Xtreme е фантастична справа за затегнување и обликување на целото тело. Со негова помош, бр..

1,190 ден.
Relax & Tone Ново

Relax & Tone

Слабеење, тонирање и релаксација - сѐ во еден неверојатен производ. Relax & Tone е уникатен апар..

980 ден.
Прибор за белење на забите Ново

Прибор за белење на забите

Овој висококвалитетен продукт ви го овозможува најновиот метод за белење на забите што можете да го ..

590 ден.
Мрежа за бањање Ново

Мрежа за бањање

За одржување на хигиената на кожата на телото ви ја препорачуваме оваа мрежа за бањање со врвка за з..

99 ден.
Капи за туширање Ново

Капи за туширање

Поширокиот отвор и поголемите димензии на оваа капа за туширање ѝ овозможуваат на вашата коса целосн..

180 ден.