Останете во тек со нашите промоции и заштедете!

Прибор за белење на забите

Прибор за белење на забите

Овој висококвалитетен продукт ви го овозможува најновиот метод за белење на забите што можете да го користите во удобноста на вашиот дом, а притоа ги нуди сите предности на процедурата за ласерско белење на забите која се изведува во стоматолошките ординации. Со него заштедувате време и пари, а добивате самодоверба и блескава насмевка.

Едноставно, брзо и безболно

WhiteLight е нов револуционерен систем што ја инкорпорира светлосната технологија за брзо белење на вашите заби. Третманот со LED светлина е најновата техника за белење која ја користат стоматолозите. Уникатниот WhiteLight систем е дизајниран да може да се користи дома и е исклучително едноставен за употреба и лесен за одржување. Напредната светлина во комбинација со специјално креираниот гел, брзо ги отстранува дамките од површината и пенетрира длабоко во забите враќајќи ја нивната природна белина. Ефикасно делува на дамките предизвикани од кафе, чај, пушење, црвено вино, овошен сок, кока-кола и стареење. Така што, доколку поради некоја свечена пригода или друг важен настан сакате да добиете побели заби уште веднаш или едноставно барате брз начин да ѝ го вратите сјајот на вашата насмевка како би изгледале најдобро што можете, WhiteLight системот ви дава резултати за само 10 минути и ви заштедува пари кои инаку би ги дале за високите трошоци за сличен третман во стоматолошка ординација.

Општ преглед
Содржина на пакувањето1 х светлосен трансмитер, 2 х гелови за белење на забите, 1 х силиконски сет за аплицирање на гелот, 1 х брошура „Тајните до убава насмевка“, 2 х литиумски CR2025 батерии

Напиши рецензија

Забелешка: HTML не се преведува!
    Незадоволително           Одлично
За да направите телефонска нарачка, потребно е да се јавите на 078 46 46 46. Притоа ги кажувате вашето име и презиме, адреса за достава и телефон за контакт.
  • Прегледи: 1221
  • Код на продуктот: WLTWS
  • Достапност: Има залиха
  • 590 ден.
Временска рамка за испорака
Доставата на нарачките се реализира за 5 работни дена преку Брза Пратка.
Дали може да се предомислам?
Продажбите се конечни и нерефундабилни. Ве молиме прочитајте повеќе.

Ознаки: заби, белење, насмевка, дамки