Мени
Вашата кошничка
Првите 100 купувачи кои при пласирање нарачка преку нашиот веб-сајт ќе направат трансакција со платежна картичка добиваат подарок од нас!

Здравје

Маст против хемороиди
Можност за заштеда
Хеморбил кремот е гарантиранo ефикасно природно средство против надворешни и внатрешни хемороиди. Делувањето на мелемот е засновано на база на активни растителни екстракти кои имаат природни антисептични, антивоспални и антистетички особини.Во својот состав содржи екстракти од лековити билки (босиле..
370 ден.
Актив Лајф е природен тоник кој спаѓа во категоријата додаток во исхраната и како таков е целосно безбеден и благотворен за секојдневна конзумација. Негов пропратен медицински ефект е: регулирање на крвниот притисок, намалување на ЛДЛ лошиот холестерол во крвта, намалување на мастите во крвта, деток..
1,100 ден.
Билен микс за хемороиди
Можност за заштеда
Хемороидите или внатрешните ректорни крварења претставуваат потечени и оптоварени крвни садови кои во сплет од тип на венец се позиционирани околу самиот анусен отвор во долниот дел на ректумот. Како што се случува и кај другите проширени вени, така и кај хемороидите под притисок настанува пукање, а..
370 ден.
Чај против болки при циклус
Нема залиха
Чајот против болки при циклус на Медобил претставува моќна фитотерапија составена од микс на природни и чисти билки, во чиј состав се застапени: ајдучка трева, бреза, слабок пелин, имела, нане мента, коријандер. Ова се само дел од состојките на билниот микс кои се идеално избалансирани со останатите..
370 ден.
Прикажани од 1 до 4 од вкупно 4 (1 страници)